Kontakt oss

Vi består av åtte engasjerte og hjelpsomme personer som alle kan kontaktes direkte på epost. For generelle henvendelser kan epost sendes til adrian@cot.as eller til post@cot.as.

Under finner du kontaktinfo på alle i selskapet, samt deres rolle i selskapet og en kort beskrivelse.

Adrian Heyerdahl

Daglig leder / CEO

Adrian studerer for tiden integrert master i Fysikk og matematikk ved NTNU. Før det studerte han elektroingeniør bachelor og jobbet som vitenskapelig assistent ved universitetet. Han har på fritiden drevet mye med elektronikk, programmering, undervisning og studentpolitikk.

adrian@cot.as          CV

Annik Riise

Nestleder / COO

Annik studerer for tiden Elektroingeniør bachelor ved NTNU. Hun har tidligere engasjert seg som studenttillitsvalgt, hatt undervisningsverv og jobbet for Microchip i Trondheim. Nåværende har hun verv med SFU-relatert arbeid ved NTNU samt verv i studentorganisasjonen IUG. På fritiden er hun engasjert i både elektronikk, programmering, undervisning og bistandsarbeid.

annik@cot.as          CV

Thomas H. Tangen

Økonomiansvarlig / CFO

Thomas studerer for tiden bachelor i Samfunnsøkonomi og Offentlig administrasjon og ledelse ved UiO og jobber for Lånekassen. Han har som mål om å bli autorisert regnskapsfører. Tidligere har han studert Statsvitenskap ved samme universitet. På fritiden er han svært aktiv i studentmiljøet ved UiO.

thomas@cot.as          CV

Trym B. Aasheim

Designer

Trym er utdannet Art Director fra Westerdals Oslo School of Arts, Communication and Technology. Han jobber fulltid innen reklame som kreatør.

trym@cot.as          CV

Tobias Domaas

Ingeniør

Tobias studerer for tiden Elektroingeniør bachelor ved NTNU. Tidligere har han også vært læringsassistent i flere emner ved universitetet. På fritiden liker han å drive med elektronikk, programmering, kunstig intelligens og gaming.

tobias@cot.as          CV

Aasmund G. Nørsett

Teknisk sjef / CTO

Aasmund studerer for tiden integrert master i Elektronisk systemdesign og innovasjon ved NTNU. Han er også aktiv i linjeforeningen til overnevnt studie. På fritiden liker han å drive med elektronikk, programmering og buldring.

aasmund@cot.as          CV

Andreas Ødegård

Designer

Andreas studerer for tiden integrert master i Industriell design ved NTNU. Hva Andreas gjør og ikke gjør er vanskelig å holde styr på. Han er aktiv i linjeforeningen ved studiet sitt og jobber som designer og foredragsholder for UngKlima-initiativet ved NTNU. På fritiden liker Andreas å drive med design, revy, swing, frisbeegolf og taekwondo, hvor han har svart belte++ og er instruktør hos Trondheim Taekwondo-klubb.

andreas@cot.as          CV

Erlend Storsve

Ingeniør

Erlend studerer for tiden integrert master i Datateknologi ved NTNU. Han spesialiserer seg innen kunstig intelligens, men har også jobbet mye med utvikling av nettsider og apper. På fritiden liker han å drive med klatring, gitar, frisbeegolf og programmering av diverse sideprosjekter.

erlend@cot.as          CV

Sebastian Kalland

På utveksling

Sebastian studerer for tiden integrert master i Elektronisk systemdesign og innovasjon ved NTNU. Semestrene H23/V24 er han på utveksling i Japan. På fritiden liker han å holde på med elektroniske systemer, språk, karate og styrketrening.

sebastian@cot.as          CV

Company of Things AS

Arkitekt Christies gate 4B

7012 Trondheim

Org. 925 604 879

Company of Things AS

Arkitekt Christies gate 4B

7012 Trondheim

Org. 925 604 879